Para(W)teatr - Teatr Wierzbak Plus -Artur Szych

Teatr Wierzbak Plus - Artur Szych
Studio
Warsztatu Teatralnego, Odnowy Głosu, Odnowy Twarzy
Teatr Ogródkowy Oli i Artura
Przejdź do treści

Para(W)teatr

Studio Warsztatu Teatralnego
Warsztaty do zakontraktowania.
„Para(w)teatr”
Program autorski. Prowadzenie: Artur Szych.
Pięć dni, w których uczestnicy zainspirowani przygotowanymi przez prowadzącego grami parateatralnymi, wymyślą scenariusz, powołają postaci sceniczne, zaprojektują scenografię i jeśli potrzeba zorganizują przestrzeń sceny, opracują warstwę muzyczną, by w końcu jako aktorzy i twórcy wspólnie wystąpić  w mikrospektaklu ulotnym jak Para a jednak pełnym autentycznego Teatru.
Zapraszam dzieci, młodzież, osoby starsze, które lubią po trochu pobłądzić w przestrzeni wyobraźni i wszelakich marzeń, chciałyby doświadczyć siebie w materii plastyki, muzyki, ruchu i słowa. By w końcu swoim talentem podzielić się jako twórcy i aktorzy we wspólnym kreowaniu przestrzeni ... warsztaty będą na bieżąco filmowane i każdy z uczestników otrzyma po zajęciach swoistą dokumentację swej twórczej aktywności.
Zajęcia mogą być realizowane w jednorodnych grupach wiekowych, ale także w mieszanych międzypokoleniowych. Prowadzenie - Artur Szych twórca Teatru Wierzbak Plus, w ramach którego działa Studio Odnowy Głosu i Studio Warsztatów Teatralnych (www.wierzbakplus.pl). Specyfika zajęć wymaga uczestnictwa w pełnym zakresie pięciu dni warsztatów.
artur szych 2021
Wróć do spisu treści